Mūsų biuras

Vieta: Vilnius, Paupys

Metai: 2021 m.

Statusas: Realizuotas

Kategorija: Interjerai

Autoriai: Gintaras Čaikauskas, Miroslaw Szejnicki, Virginija Venckūnienė, Faustas Lasys, Simonas Čaikauskas, Gabrielė Rinkevičiūtė

Plotas: 82 m²


Darbo vieta turi turėti namams būdinga jaukumą, būti ta erdve, į kurią norisi grįžti. Kuriant savo biuro interjerą siekėme sukurti jaukų, demokratišką interjerą savo sprendimais primenantį namus bei įkvėpiantį darbo iššūkiams bei meninėms paieškoms. Paupio postindustrinė aplinka inspiravo sukurti minimalistinį industrinio stiliaus interjerą su high tech prieskoniais. Palikti matomi rekuperatorių vamzdžiai bei elektros laidai. Baltiems ir pilkiems pustoniams kontrasto principu priderinti šilto medžio akcentai.

Darbo erdvę į du kambarius dalija pilkas kubas, apdailintas minkšta medžiaga. tai praktiškas sprendimas tiek pagerinantis akustiką biuro viduje, tiek suteikiantis galimybę improvizuotai ekspozicijų erdvei. Joje tiesiog su smeigtukais prie minkštos sienos galime prisegti brėžinius ar projektų vaizdus. Kubo viduje ekspresyvi ir kontrastinga vientisa geltona virtuvė ir san. mazgas.